Pakkumised talguhundi passi omanikule

Elroni rongipiletid -50%

Kõik Teeme Ära talgulised saavad talgunädalal 28. aprillist kuni 5. maini talguhundi passi ja isikuttõendava dokumendi esitamisel soetada tavapileti poole hinnaga. Soodustus kehtib rongisõiduks kõikidel Elroni liinidel üle Eesti, nii tava- kui ekspressrongides. Piletit saab osta ainult rongist, eri soodustused ei summeeru.


National Geographic Eesti tellimus kaheks kuuks -72%

Ajakiri National Geographic Eesti soovib tänada ja tunnustada kõiki aktiivseid ning missioonitundega eestimaalasi! Tänutäheks saad tellida ajakirja National Geographic Eesti kaheks kuuks vaid 6.99 euroga. Lisaks saad soovi korral kaasa ajakirja erinumbri "Maailma kauneimad paigad". Nii säästad kaanehinnaga võrreldes 72%. Pakkumine kehtib ainult Teeme Ära talgupäeval osalejatele ning on jõus kuni 31. maini. Tellimuse saad esitada siin: https://pood.aripaev.ee/ng19talgud

Photopointis paberfotode trükk -30%

Talguhundi passi omanik saab Photopointi veebikeskkonnas talgupäeva meenutused paberile trükkida 30% soodsamalt. Selleks tuleb www.photoexpress.ee lehel sisestada sooduskoodi väljale "talguhunt2019" (kehtib 30. maini). Apple'i nutiseadme omanikel on piltide tellimiseks võimalik alla laadida ka PhotoExpress rakendus. Fotod saab lasta saata lähimasse Photopointi esinduskauplusesse, Omniva või SmartPOSTi pakiautomaati, DPD Pick Up'i, kulleriga koju või postkontorisse.


Hoia pakkumistel silm peal, sest täiendame nimekirja jooksvalt!