Aitäh talgupäeval osalemast!

Oleme siia koondanud mõned pakkumised tänamaks nii talgujuhte kui ka talgulisi üle Eesti, kes talgupäeva võimalikuks on teinud!

Hiiu Folk

Juulis toimuv keskkonnasõbralik pärimusmuusikafestival Hiiu Folk premeerib kõiki talgulisi võimalusega lunastada festivalipass tavahinnast soodsamalt. Talgulise eripass maksab 25 eurot ning seda saab osta nii Piletilevi internetipoest kui ka Piletilevi müügipunktidest koodi "hiiufolk13" alusel. Iga talguline saab koodi alusel osta ühe passi. Võrdluseks tavahinnaga festivalipass maksab kohapealt ostes 45 eurot, eelmüügist ostes kuni 35 eurot. Soodushinnaga passe saab osta kuni 24. juunini!

Festival Aegade Tuuled

Kõik talgulised on oodatud 3.-5. mail Paides toimuvale festivalile Aegade Tuuled. 4. mail toimuvale tantsupeole saavad talgulised soodushinnaga 2 eurot, kui ütlevad väravas võtmesõnad "talguline Maljuta".
Rohkem infot festivali kohta leiab siit: www.wittenstein.ee/et/festival-aegade-tuuled/festival-aegade-tuuled.  Festivali flaierit näeb siit

Äripäeva tellimus

Äripäev tänab kõiki talgupäeval osalejaid ning pakub tänutäheks väikse kingitusena ajalehe Äripäev tasuta kahenädalase tutvumistellimuse. Tegutsege kärmelt - pakkumine kehtib kuni 26. maini 2013. Tellimuse saate vormistada veebiaadressil kiosk.aripaev.ee/teemeara