Talgupäeva partnerite pakkumised talgujuhile

Kinkekaart rahvus- või piirkonna toidu valmistamiseks

Kui plaanid oma talgutel pakkuda rahvus- või piirkonna toitu, saad laua katmisel abiks 25€ Selveri kinkekaardi. Kinkekaarte jagub esimesele tuhandele talgujuhile, kes oma sooviavalduse koos retseptiga siin sisestavad: www.teemeara.ee/talgujuhile/talgutoit/kinkekaart

Tasuta grupipostkast

Omniva pakub võimalust tellida oma kogukonnale tasuta grupipostkast, milles nii palju postkaste kui vaja. Täida oma sooviavaldus siin: www.teemeara.ee/talgujuhile/postkastitalgud/telli


Soodushinnaga suures pakendis Salvesti tooted Tartus

27. aprillst kuni 4. maini (1. mail puud suletud) on talgujuhtidele Tartus Salvesti esinduskaupluses (avatud kl 9-19, Aruküla tee 3) märksõnaga TALGUD soodushinnaga suurtes pakendites tooted:

Ehitus- ja aiatarvete sooduskupong


Talgujuhi stardipaketis oleva kupongi alusel on talgujuhtidele 
kõigis Bauhofi kauplustes kogu kaup tavahinnast
25% soodsam. Kupong kehtib 15. aprillist kuni 20. maini.


Sõidutoetus töötutele

Osalemine Teeme Ära talgupäeval on hea võimalus õppida uusi oskusi ja leida kontakte uuteks väljakutseteks. Nii nagu mullu, toetab Töötukassa töötutel Teeme Ära talgutel osalemist sõidutoetusega.
Sõidutoetuse saamiseks peab Töötukassa klient registreeruma talgutele veebilehel ja võtma oma konsultandilt või printima töötukassa kodulehelt talgutöö osavõtulehe. Vajadusel aitab talgutele kirjapanekul Töötukassa konsultant.

Lisainfot toetuse kohta leiab: www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/soidu-ja-majutustoetus


Hoia pakkumistel silm peal, sest täiendame nimekirja jooksvalt!