Meeskond









Tarmo Tüür

Talgupäeva eestvedaja                                                                        
Tel. 53 411 020
tarmo@elfond.ee
 

Kadi Rutens

Talgupäeva meeskond
Tel. 537 100 65
kadi.rutens@teemeara.ee

 

Eva Nõmme

Talgupäeva meeskond ja noortesuuna koordinaator
Tel. 58 164 595
eva.nomme@teemeara.ee


Külli Pann

Maakondlike koordinaatorite eestvedaja
Tel. 56 462 692
kustma@gmail.com

MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant  


Erkki Peetsalu

Kommunikatsiooni eestvedaja
Tel. 50 181 00
erkki@maailmad.ee 

Sven Puusepp

Turundus ja reklaam
Tel. 51 231 63
sven@greengreen.ee









Tatjana Lavrova

Venekeelne kommunikatsioon
Tel. 58 175 454
tatjana.lavrova@gmail.com

Mariliis Haljasorg

Talgupäeva meeskond
mariliis@teemeara.ee