Maakondlikud koordinaatorid

Leia oma piirkonna koordinaator!











Eha Paas

Maakondlike koordinaatorite eestvedaja 
Tel. 51 70 214 
eha@kodukant.ee

MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant   



Külli Pann

Maakondlike koordinaatorite eestvedaja
Tel. 56 462 692 
kustma@gmail.com 

MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant  

HARJUMAA



Anneli Kana

Harjumaa koordinaator
Tel. 530 800 29
annelikana@gmail.com

MTÜ Metsanurme




Anneli Kubbi

Harjumaa koordinaatori abikäsi
Tel. 555 42526
annelikubbi@gmail.com 

MTÜ Kodukant Harjumaa





TALLINN



Triin Leinemann

Tallinna koordinaator
Tel. 5373 3550
triin.leinemann@hotmail.com



Kristi Promet

Tallinna koordinaatori abikäsi
Tel.  56 653 194
kristi.promet@gmail.com

MTÜ Lasnaidee



HIIUMAA







Ester Tammis

Hiiumaa koordinaator
Tel. 56 487 057
info@vetsitall.ee

MTÜ Hiiumaa Kodukant



Tiina Veem

Hiiumaa koordinaatori abikäsi
tiinaveem@hot.ee

Kaigutsi Külaselts


IDA-VIRUMAA



Tõnu Leitsmaa

Ida-Virumaa koordinaator
Tel. 50 34 417
tonu.leitsmaa@gmail.com
 
MTÜ Ida-Virumaa Külade Ühendus



JÕGEVAMAA


Pille Tutt

Jõgevamaa koordinaator 
Tel. 52 11 967
pille@jogeva.maavalitsus.ee


MTÜ Jõgevamaa Kodukandi Ühendus


JÄRVAMAA





Kaie Altmets

Järvamaa koordinaator
Tel. 5330 7367
kaiealtmets@gmail.com

MTÜ Järvamaa Kodukant


 

 

Kaisa Õim

Järvamaa koordinaatori abikäsi
Tel. 5817 9292
kaisa.oim@gmail.com
 

LÄÄNEMAA

Maret Arike

Läänemaa koordinaator
Tel. 53 759 620
maretarike2@gmail.com

Läänemaa Vabatahtlike Keskus





Tarvo Pikkaro

Läänemaa koordinaatori abikäsi

tarvo.pikkaro@gmail.com



LÄÄNE-VIRUMAA


Evi Torm

Lääne-Virumaa koordinaator
Tel. 527 8807
Evi.torm@gmail.com

MTÜ Virumaa Lootus

PÄRNUMAA




Krista Habakukk

Pärnumaa koordinaator
Tel. 55 533 990
krista@narnia.ee

MTÜ Pärnumaa Kodukant
Pärnumaa Vabatahtlike Keskus






Veevo Habakukk

Pärnumaa koordinaatori abikäsi
Tel.  58 650 560
veevo@narnia.ee 

MTÜ Pärnumaa Kodukant


PÕLVAMAA


Indrek Maripuu

Põlvamaa koordinaator
Tel. 50 105 39
Indrek@maripuu.eu

MTÜ Neitsijärve Loovusait

RAPLAMAA




Mikk Merekivi

Raplamaa koordinaator
Tel. 56 614 781
mikkmerekivi@gmail.com


Kadi-Liis Merekivi

Raplamaa koordinaatori abikäsi
katzzzu@gmail.com
Tel. 56 721 710

SAAREMAA





Reet Viira

Saaremaa koordinaator
Tel. 55 17 502
saarekodukant@gmail.com

MTÜ Saaremaa Kodukant

TARTUMAA




Külli Pann

Tartu linna ja maakonna koordinaator
Tel. 56 462 692
kustma@gmail.com

MTÜ Kodukant Tartumaa

VALGAMAA



Marika Kutter

Valgamaa koordinaator
Tel. 5340 4563
marikakutter@gmail.com

                 


VILJANDIMAA





Enn Sarv

Viljandimaa koordinaator
Tel.  51 48 840
ennsarv50@gmail.com




VÕRUMAA



Jaana Kõvatu

Võrumaa koordinaator

Tel. 53 736 444
jaanale76@gmail.com


Katerina Puusepp

Võrumaa koordinaator
Tel.  56 657 756
varstusse@gmail.com