Tule mängi talgulistele pilli või korralda pidu!

Kutsume üles kõiki etlejaid esinema 1.mai talgupäeva järgsetel õhtustel simmanitel!
Töö ja lõbu on ikka ja alati käsikäes käinud - töö läheb kiiremini ja tuju hoiab kõrgel see, kui talgute käigus ka viisi veeretada. Pole paremat lõppu tegusale päevale kui üks meeleolukas külasimman – vahva pidu talgulistele.

Head pilli- ja laulumehed ning tantsijad - et päev koos laulu ja pillimängu ning tantsuga lõbusalt õhtusse saata,
teeme 1. mai talgupäeva raames teile üleskutse esineda kodukoha lähistel õhtustel simmanil tasuta ja sel moel anda oma panus talgupäeva õnnestumisele.
Teeme Ära kodulehele oleme loonud keskkonna, kuhu saate esinejana end lahkelt kirja panna, et kohalikud eestvedajad ja pidude korraldajad saaksid teid üles leida ning kaasa kutsuda - et koos toredad külasimmanid püsti panna! Täida käesolev küsimustik (kliki lingil) ning Teie andmed edastatakse potentsiaalsetele peo korraldajatele, kes Teiega ise ühendust võtavad. 

Kui teate ka teisi esinejaid oma sõpruskonnas, kes oleks valmis samuti meile appi tulema simmani korraldamisel ja initsiatiivi võtma oma kodukandis või lähedal asuvas külas, saatke palun talle info edasi! Simmani korraldamisega aitame kallitele kaasmaalastele meelde tuletada kui oluline ja hea on koos tegemine ning lihtsalt koos olemine. Hea on seejuures olla teadlik ka sellest, et kui palju imelisi inimesi meie väike maa endas peidab!