Teeme Ära otsib vabatahtlikke talgujuhte

Keda ootame? Ootame kaasa lööma vabatahtlikke, kes on valmis oma aega, oskusi ja kogemusi talgupäeva korraldamiseks rakendama. Vabatahtlikuks saamisel ei ole ealisi, usulisi, rahvuslikke ega muid piiranguid.

Miks tulla vabatahtlikuks? See on hea võimalus olla osaline sedavõrd mastaapse sündmuse korraldamisel. Vabatahtlikel on läbi aastate olnud Teeme Ära korraldamise juures väga oluline roll, enamus tegemistest on sündinud just vabatahtlike kaasabil. Vabatahtlikuna annad oma väärtusliku panuse Eesti ühe suurima kodanikualgatuse õnnestumiseks. Saad palju huvitavaid ja kasulikke kogemusi, uusi tuttavaid, isetegemisrõõmu ja suure Ära Tegemise elamuse.

Mis on talgujuhi roll? Vabatahtlikke talgujuhte vajame RMK (ja mõne teise asutuse) talgute läbi viimiseks, kel on palju talguplatse, ent endal pole piisavalt talgujuhte välja panna. Talgujuhi ülesanne on koostöös talgupaiga omanikuga täpsustada talgute registreerimiseks ja läbiviimiseks vajalik info, seejärel registreerida talgud veebilehel ning edaspidi korraldada talgute ettevalmistamist ja läbiviimist. Nende toimetuste hõlbustamiseks oleme koostanud talgujuhile ka abistava materjali.

Kui soovid talgujuhina kaasa lüüa, täida meie kodulehel sooviavaldus. Seejärel võtame Sinuga ühendust ning saadame infot talgupaikade kohta Sind huvitavas piirkonnas. Kõiki huvilisi hoiame ka kursis Teeme Ära tegemistega.

NB! Kui soovid kaasa lüüa pillimehena, siis vaata siia.